11 lipca 2022

  • lipca 11, 2022

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej od lat działa na rzecz integracji w polskim społeczeństwie migrantów i uchodźców z Ukrainy, Białorusi i innych krajów. Wspiera posiadaczy Karty Polaka oraz osoby o polskim pochodzeniu, którzy pragną osiedlić  się na stałe w Polsce.

Od 2018 roku ściśle współpracujemy z wieloma instytucjami rządowymi, samorządami, uczelniami wyższymi oraz NGO i prywatnymi podmiotami. Przedstawiamy Państwu naszych partnerów i grantodawców z lat 2021 - 2022, czyli organizacje, które wspierały lub aktualnie wspierają nasze działania w zakresie działań pożytku publicznego. 

👉 Wersja RU   


Poznaj partnerów i grantodawców Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej z lat 2021-2022:Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - “Bezpłatny kurs j. polskiego dla uchodźców”, w ramach zadania publicznego zorganizowaliśmy zajęcia językowe dla uchodźców z Ukrainy, Białorusi i innych krajów.
Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu Projekt “Pomoc rzeczowa dla uchodźców z Ukrainy”. W ramach tego projektu, planujemy rozdać kilkadziesiąt paczek osobom potrzebującym.   

 


Urząd Miasta Opole -  Projekty “Bezpłatny intensywny kurs polskiego dla mieszkańców Opole”, “Poznajmy się w Opolu”. Od kilku lat, Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej razem z Urzędem Miasta Opole organizuje edukacyjne wydarzenia dla migrantów mieszkających w Opolu.

Toruńska Inicjatywa Obywatelska - Projekt “Dobry start w Polsce”. Nasz strategiczny partner w województwie kujawsko – pomorskim oraz północnej Polsce.
Narodowy Instytut Wolności (NIW) - organizacja rządowa. Projekt “Zmieniamy się na Eko” polega na popularyzowaniu wiedzy o ekologii wśród cudzoziemców.
Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy FOG - “Wrocław przeciwko dyskryminacji migrantów” jest projektem, którego celem jest m. in. zbadanie problemu dyskryminacji migrantów na Dolnym Śląsku.


Wyższa Szkoła BankowaWSB należy do największej sieci niepublicznych uczelni wyższych w Polsce. W ramach współpracy przyjęliśmy na praktyki kilku studentów uczelni.
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - jest jedną z popularnych publicznych uczelni wyższych w Polsce. W ramach współpracy zapewniamy staże i praktyki dla studentów tej uczelni.
Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *