1 sierpnia 2022

  • sierpnia 01, 2022

Uwaga! Rejestracja na bezpłatny kurs jest zamknięta!

Wersja RUS


Zespół szkoły “Witaj Wrocław” zaprasza do udziału w nowym bezpłatnym intensywnym kursie języka polskiego dla mieszkańców miasta Opole. W ciągu miesiąca uczestnicy nie tylko nauczą się języka polskiego, ale także zapoznają się z historią i kulturą miasta Opola.  Podobny kurs odbył się już w lipcu i cieszył się dużą popularnością wśród Opolan. - szczegóły.Kto może wziąć udział? 


W bezpłatnym kursie mogą wziąć udział tylko: cudzoziemcy, którzy czasowo lub na stałe zamieszkali w mieście Opole. Pierwszeństwo dostaną obywatele Ukrainy, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia kraju w wyniku działań wojennych, obywatele Białorusi, którzy opuścili swój kraj w wyniku represji politycznych, a także obywatele innych państw, którzy opuścili terytorium Ukrainy w wyniku agresji rosyjskiej.


Gdzie i kiedy odbędą zajęcia? 


Zajęcia bezpłatnego intensywnego kursu języka polskiego będą trwać


od 1 do 30 września 2022 roku🍁,

w formie Online 💻, 

3 razy w tygodniu (2-3 h każde zajęcia)🧑‍🏫.Program bezpłatnych kursów to:


✔ wykłady z gramatyki i ortografii;


✔ opanowanie języka w rozmowie i czytaniu;


✔ przełamywanie bariery językowej (polski klub dyskusyjny)


✔ test końcowy i otrzymanie certyfikatuPo zakończeniu kursu najlepsi absolwenci będą mogli kontynuować naukę na długoterminowych kursach polskiego języka w Szkole “Witaj Wrocław” na specjalnych, preferencyjnych warunkach.Jak aplikować?


Aby wziąć udział w kursie należy najpierw wypełnić 👉 Zgłoszenie na kurs  👈. Później, organizatorzy skontaktują się z wybranymi uczestnikami i ustalą szczegóły. Udział w kursie jest bezpłatny, nie ma żadnych opłat wpisowych ani innych ukrytych opłat

.

Przyjmowanie zgłoszeń jest do 16 sierpnia.  Wyniki naboru zostaną ogłoszone po 22 sierpnia 2022 roku.


Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznacznie z przyjęciem na kurs. Ostateczną decyzję podejmują organizatorzy.

Preferencje dostają uczestnicy programu edukacyjnego  «Dobry start w Polsce» i innych projektów Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej.Kto jest organizatorem? 


Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej wraz z Urzędem Miasta Opole z sukcesem zrealizował I edycję bezpłatnego kursu języka polskiego dla mieszkańców.


W pierwszej kolejności do nauki zostali zaproszeni uchodźcy z Ukrainy, a także inni cudzoziemcy przebywający czasowo lub na stałe w tym mieście.


Informacja o poprzedniej edycji: 


“Otrzymaliśmy ponad 270 zgłoszeń na udział w bezpłatnym kursie! Większość zgłoszeń od obywateli Ukrainy i Białorusi. Po selekcji konkursowej, w ramach pierwszej rundy naukę rozpoczęło 30 uczestników (2 grupy o różnych poziomach). W ciągu miesiąca uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję bezpłatnie nauczyć się języka polskiego razem z doświadczonymi nauczycielami Szkoły “Witaj Wrocław”, - opowiada prezes Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej Maksym Wołosewicz.


Nie zdążyłeś/aś wziąć udział w bezpłatnym kursie języka polskiego? 👀 Masz okazję nadrobić zaległości i zacząć uczyć się polskiego z nami!😁


👇👇👇


👉Zgłoś się👈


Szkoła “Witaj Wrocław” jest jedyną szkołą językową, która regularnie robi bezpłatne kursy języka polskiego dla białorusinów i ukraińców.


Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *