3 czerwca 2024

  • czerwca 03, 2024

Potwierdzenie znajomości języka polskiego i uzyskanie karty rezydenta długoterminowego UE stało się łatwiejsze! Już nie jest konieczne zdawanie państwowego egzaminu certyfikowanego - można go zastąpić certyfikatem TELC na poziomach B1 lub B2.

Версия RU 👈Zalety certyfikatu i egzaminu TELC z języka polskiego:

1.Certyfikat TELC na poziomie B1 (lub wyższym) jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym Twoją znajomość języka polskiego. Umożliwia uzyskanie statusu rezydenta długoterminowego UE  - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 31 maja 2023 roku. Szczegóły tutaj 👇2.Międzynarodowe uznanie: Certyfikat TELC jest międzynarodowo uznawanym dokumentem. To czyni go cennym dla dalszej nauki i zatrudnienia w Polsce, Niemczech i innych krajach UE.

3.W porównaniu do państwowego egzaminu z języka polskiego, TELC jest o wiele szybszy, ponieważ egzamin trwa tylko kilka godzin. Osoby zdające TELC doceniają go również za dobrze zorganizowane i zrozumiałe zasady.

Więcej informacji o egzaminie można znaleźć tutaj:Gdzie można zdać egzamin TELC?

Należy wybrać certyfikowany ośrodek egzaminacyjny, którym jest Szkoła Języka Polskiego Witaj Wrocław przy Polskim Instytucie Współpracy Obywatelskiej. Jesteśmy pierwszym i jedynym podmiotem w Polsce posiadającym jednocześnie status:

✅ oficjalnego ośrodka egzaminacyjnego do przeprowadzania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego na poziomach B1, B2, C1 (dla dorosłych) - Państwowy egzamin certyfikowany z języka polskiego jako obcego.

✅ oficjalnego certyfikowanego ośrodka do przeprowadzania egzaminów TELC z języka polskiego na poziomach B1 i B2.

✅ akredytowane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Rzeczypospolitej Polskiej jako organizację przyjmującą cudzoziemców.

Podstawa prawna: Decyzja Ministra Edukacji i Nauki Rzeczypospolitej Polskiej nr 17/DWR/2023 oraz Decyzja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr DSMiM-WN.479.4.1.2023.

Najbliższy egzamin TELC w Witaj Wrocław odbędzie się
 27 lipca i 24 sierpnia 2024 roku.

👉👉👉Złóż zgłoszenie👈👈👈

💥Najlepsza cena - płacisz tylko za egzamin💥Po pomyślnym zdaniu egzaminu dodatkowa opłata za certyfikat wynosi 200 złotych.


Gdzie można przygotować się do egzaminów TELC?


📌 Egzamin TELC (The European Language Certificates) z języka polskiego jest kluczowym narzędziem oceny poziomu znajomości języka polskiego dla wielu osób na całym świecie. Wydawany certyfikat TELC jest uznawany przez wiele placówek edukacyjnych i pracodawców, co czyni go istotnym narzędziem zarówno dla edukacji, jak i kariery. Egzamin mogą podejść wszyscy chętni od 14 roku życia.

Kursy przygotowawcze przed egzaminem prowadzone są wyłącznie przez native speakerów, którzy są licencjonowanymi egzaminatorami TELC. Tylko w "Witaj Wrocław" dostępna jest maksymalnie kompleksowa oferta dotycząca egzaminu! Nasze sale są wygodne i jasne, udzielamy szczegółowych instrukcji i zapewniamy wszystkie warunki do pomyślnego zdania egzaminu.

Kursy odbywają się w trybie online, prowadzone przez nauczycieli, którzy są licencjonowanymi egzaminatorami TELC i posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców. Wyjaśnią oni szczegółowo przebieg egzaminu, ile czasu będziesz miał do jego napisania i zajmą się kompleksowym przygotowaniem.

Według naszych statystyk, po ukończeniu kursu 94% absolwentów pomyślnie zdaje egzamin. Oznacza to, że kupując kurs przygotowawczy, zwiększasz swoje szanse na pomyślne zdanie egzaminu!


👉👉👉 Jeśli nie odpowiada Ci egzamin w grupie lub termin i data egzaminu TELC, możesz śmiało zapisać się na egzamin VIP (od 2 osób)! To Ty decydujesz o dogodnej dla siebie dacie i godzinie. My zapewnimy wszystkie niezbędne warunki w Szkole "Witaj Wrocław".


Nie wiesz, jaki masz poziom znajomości języka polskiego?


W takim przypadku proponujemy dodatkową usługę szybkiego sprawdzenia Twojego poziomu przez egzaminatora TELC. Składa się ona z części pisemnej i ustnej (rozmowa z egzaminatorem na wybrany temat). Po przetestowaniu od razu poznasz swój poziom polskiego oraz otrzymasz komentarze dotyczące słabych stron w części pisemnej lub ustnej. Zapis na płatną konsultację pod numerem telefonu +48 692 026 615.

Wszyscy chętni do napisania egzaminu mogą złożyć wniosek na naszej stronie internetowej Witaj Wrocław lub za pośrednictwem linku👇


👉👉👉Zapisz się na egzamin TELC👈👈👈

Więcej informacji o nas:

💻Instagram💻
📱Facebook📱
🎵TikTok🎵

Kontakt:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław
+48 692 026 615 (WhatsApp)
witaj@fpiwo.pl

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *