sobota, 10 października 2020

Jesteś obcokrajowcem mówiącym po rosyjsku, białorusku lub ukraińsku? Chcesz skutecznie i szybko nauczyć się polskiego? Zapraszamy do Szkoły „Witaj Wrocław”. To niezwykła okazja dla cudzoziemców – nasza metoda polega na łączeniu lingwistycznej wspólności języków słowiańskich. Dzięki temu możesz znacznie szybszej i łatwiej opanować j. polski.  

Kurs języka polskiego w szkole „Witaj Wrocław” składa się z zajęć gramatycznych, konwersacji językowych, dyskusyjnego klubu języka polskiego oraz programu kulturalnego (wycieczki, spotkania integracyjne, itd.). Uczestnicy będą opanowywać polską fonetykę i gramatykę, uczyć się poprawnej wymowy oraz zapoznają się z polską historią, kulturą i tradycjami, wezmą udział w interesujących spotkaniach z niezwykłymi mieszkańcami Dolnego Śląska oraz według zainteresowań - w działaniach wolontaryjnych na rzecz mieszkańców gminy Wrocław.

(RU) Русская версия 

Jakie kursy oferujemy:

Długoterminowe kursy języka polskiego trwające jeden semestr (6 miesięcy) lub dwa semestry (12 miesięcy). Zajęcia i spotkania edukacyjne oraz czynności wolontaryjne będą odbywać się według ustalonego grafiku od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.  Cena kursu to tylko 999 zł za semestr (+ jednorazowa opłata wpisowa za cały kurs 149 zł) w przypadku kursu semestralnego; lub 1849 zł za rok (+ jednorazowa opłata wpisowa za cały kurs 149 zł) w przypadku kursu rocznego (dwa semestry). Po zakończeniu kursu słuchacze wypełniają test i uzyskują certyfikat o poziomie znajomości języka polskiego. 

Udział w kursie uprawnia uczestników do aplikowania o uzyskanie polskiej krajowej wizy kategorii D na cały okres nauki. Obcokrajowcy już przebywający w Polsce mogą aplikować o wydanie „karty pobytu czasowego” w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim na czas trwania kursu.

***  Obecnie trwa nabór – zaaplikuj na kurs już teraz.  ***


Krótkoterminowe kursy języka polskiego. Trwają od 1 do 3 miesięcy. Stworzone dla osób dysponujących ograniczonym czasem (na przykład w trakcie wakacji lub urlopu). Zajęcia i spotkania edukacyjne będą odbywać się według ustalonego grafiku od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Cena kursu to tylko 399 zł za miesiąc (+ jednorazowa opłata wpisowa 149 zł). Udział w kursie uprawnia uczestników do aplikowania o uzyskanie wizy Schengen kategorii „C” na cały okres nauki. Po zakończeniu kursu słuchacze piszą test końcowy i uzyskują zaświadczenie o poziomie znajomości języka polskiego. Obecnie brak rekrutacji na kurs. 

Biznesowe kursy języku polskiego. Tworzone pod potrzeby firm i podmiotów publicznych. Według twoich potrzeb i budżetu możesz zlecić nam realizację kursu języka polskiego dla twoich pracowników, klientów lub partnerów. Dostosujemy grafik zajęć i tematykę wykładów do potrzeb i słownictwa niezbędnego w twojej branży. Cena, poziom i długość kursu do ustalenia. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas na witaj@fpiwo.pl, a my zorganizujemy specjalny kurs pod twoje potrzeby. 


Jak zostać słuchaczem szkoły „Witaj Wrocław”

Słuchaczem szkoły może zostać każda osoba powyżej 16 roku życia (bez górnej granicy wiekowej) na podstawie złożonych i pozytywnie rozpatrzonych dokumentów (wypełnionej ankiety słuchacza Szkoły). Udział w kursie jest płatny – obowiązuje pełna przedpłata. Udział dzieci do 16 roku życia jest możliwy na podstawie osobnego porozumienia z Sekretariatem Szkoły. Masz jakiekolwiek pytania? Napisz do nas na witaj@fpiwo.pl 


Gdzie odbywają się zajęcia i znajduje się Sekretariat Szkoły „Witaj Wrocław”?

Sekretariat Szkoły „Witaj Wrocław” znajduje się na parterze budynku „Travel House”, pod adresem: 54-130, Travel House, Bulwar Ikara 10, Wrocław. Pod tym samym adresem, w salach szkoleniowych, odbywa się większość zajęć. 

Kontakty – wskazówki dojazdu

Okazyjnie niektóre przedsięwzięcia (na przykład: uroczyste otwarcie i zamknięcie kursu, posiedzenia dyskusyjnego klubu językowego) będą odbywać się pod naszym adresem prawnym: 54-206, ul. Legnicka 65 we Wrocławiu, o czym będziemy zawsze z wyprzedzeniem informować słuchaczy.  


Kim jesteśmy?

Szkoła języka polskiego „Witaj Wrocław” jest prowadzona przez Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej, jedną z największych polskich organizacja pozarządowych działających w zakresie edukacji, turystyki i rozwoju przedsiębiorczości. Wspieramy osoby pochodzenia polskiego oraz posiadaczy Karty Polaka. Działamy również na rzecz integracji w polskim społeczeństwie migrantów z Białorusi, Ukrainy, oraz innych obywateli zza wschodniej granicy. Dowiedz się o nas więcej: 

Podsumowanie roku 2018. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej

Podsumowanie roku 2019. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej

Media o nas: styczeń – czerwiec 2020 r. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej w mediach krajowych i zagranicznych

Media o nas. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej

***Aplikuj Online ***

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Kontakt

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej. Adres biura i korespondencyjny: Bulwar Ikara 10, 54-130, Wrocław. e-mail: kontakt@fpiwo.pl Numer KRS 0000716903 NIP 8943124688 REGON 36942572000000

Zobacz pierwszy coliving we Wrocławiu


Travel House we Wroclawiu

Zobacz nasz dobry blog o Polsce!


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Wyświetlenie strony

free counters

Odwiedż nasz kanał na YouTube