25 stycznia 2022

  • stycznia 25, 2022

Kursy języka polskiego online w szkole Witaj Wrocław to inwestycja w przyszłość Twojego biznesu i pracownikówKursy j. polskiego z gwarancją jakości

Zainwestuj w rozwój swoich pracowników, by mogli osiągać cele biznesowe Twojej organizacji. Zrealizujemy za Ciebie skrojony na miarę indywidualny kurs językowy online grupowy z profesjonalnym lektorem - native speakerem!

Uczymy tego, co niezbędne w Twojej firmie

U nas każdy kurs jest inny. To Ty decydujesz jakie kompetencje są ważne dla twoich pracowników. My opracowujemy i realizujemy program ich szybkiej i efektywnej realizacji. Mogą to być zajęcia z języka ogólnego lub specjalistycznego (np. logistyka, inżynieria, medycyna itp.) Szczególny nacisk kładziemy na szybką i skuteczną komunikację w języku obcym.

Wygodna nauka online

Grafik zajęć ustalamy na podstawie czasu pracy Twoich pracowników. Mogą to być dni powszednie lub weekendy. Lekcje są prowadzone ze stałym lektorem przez łatwą w obsłudze platformę Google Meet. Zapewniamy niezbędne materiały do zajęć, w tym dostęp do aplikacji z fiszkami, grami czy listami słówek, które wspierają naukę zdalną.

Profesjonalna obsługa całego procesu

Po podpisaniu umowy kompleksowo zajmujemy się realizacją zamówienia. Przeprowadzimy wśród uczniów testy wstępne, uzgodnimy terminy lekcji, stworzymy program nauczania. Prześlemy raport wyników i obecności. Dostarczymy certyfikaty o ukończeniu kursu. W ramach współpracy będziesz z kontakcie z jednym dedykowanym Tobie opiekunem klienta.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

✌Specjalizujemy się w nauczaniu j. polskiego obcokrajowców ze Wschodu. Znamy doskonale ich potrzeby. Mamy dla nich specjalnie opracowane i przetestowane metody nauczania. Nasi polscy lektorzy obowiązkowo znają też j. rosyjski i wykorzystują go, aby na zasadzie podobieństw języka i kultury jeszcze efektywniej uczyć języka obcego.

👍Dzięki nauce online i naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie ograniczyć koszty, które zwykle wiążą się z nauka stacjonarną. To pozwala nam oferować usługi korzystne cenowo dla klienta.

👉Regularnie prowadzimy anonimowe badania satysfakcji wśród uczniów. Ich opinia jest dla nas najlepszą oceną i drogowskazem. Odsetek osób zadowolonych, chcących nas polecać, utrzymuje się stale na poziomie ok. 90%. Dzięki uwagom krytycznym jesteśmy w stanie szybko reagować i wprowadzać coraz lepsze usprawnienia. Widzimy jak rozwój szkoły pozytywnie wpływa na rozwój i zadowolenie naszych uczniów.

👌Współpracując z nami możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje cele biznesowe na wysokim poziomie jakościowym!


 

Zobacz co piszą o nas nasi uczniowie (link)


Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy

  1. Napisz do nas i przedstaw sytuację w Twojej firmie, opisz branżę i potrzeby, podaj szacowaną liczbę uczniów, preferowany czas trwania kursu i inne ważne informacje.

  2. Zapoznaj się z ofertą przygotowaną na podstawie Twoich preferencji.

  3. Następnie rozmawiamy o ofercie i akceptujemy ostateczną wersję.

  4. Podpisujemy umowę.

  5. My ją realizujemy. Ty sprawdzasz wyniki!


Przykładowe kursy online grupowe (do 5 lub do 10 osób w grupie)


  • miesięczny kurs ekspresowy - zajęcia 2 lub 3 razy w tygodniu po 90 min

  • semestralny kurs - 6 miesięcy - zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 min

  • roczny kurs - 12 miesięcy - zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 min  • Uwaga! Jeśli zdecydujesz się opłacić kurs swoim pracownikom w ramach podstawowej, stałej oferty szkoły Witaj Wrocław - bezpłatnie zaoferujemy im wsparcie w legalizacji pobytu w Polsce, z dostępem do rynku pracy. Brzmi ciekawie? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *