2 lutego 2022

  • lutego 02, 2022

78 tys. unikalnych użytkowników – właśnie tyle osób odwiedziło strony Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej w styczniu 2022 roku. Największym zainteresowaniem cieszyła się oficjalna strona Instytutu (34 tys. odwiedzin w ciągu miesiąca), a także nasz niekomercyjny portal informacyjny dla migrantów - Dobry blog o Polsce (prawie 10 tys. unikalnych odwiedzin w styczniu

👉{Wersja RU}


Strona Polskiego Instytutu Współpracy ObywatelskiejNa podstawie danych Google Analytics za styczeń 2022 r. stronę główną Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej odwiedziło 34 000 unikalnych użytkowników. Większość naszych czytelników to migranci z Ukrainy i Białorusi mieszkający w Polsce. Zazwyczaj są to młodzi ludzie w wieku od 25 do 45 lat, wielu z nich mieszka w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach i innych dużych miastach w Polsce.

Czytelników najbardziej zainteresowały następne artykuły: Ważne zmiany w prawie o cudzoziemcach, TOP-15: najbardziej przydatne wskazówki dla migrantów w Polsce, Zwroty podatków w Polsce – 2022.Media społecznościowe w styczniu 2022Jeśli chodzi o wizyty na stronach w mediach społecznościowych, na czele jest nasz oficjalny fanpage na Facebooku. W ciągu ostatniego miesiąca jego zasięg osiągnął 34 639 użytkowników. Aktywność strony wzrosła o około 248% w porównaniu z poprzednim okresem. Większość naszych odwiedzających mieszka w Polsce, wielu jest też na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi i innych krajach.

Dobry blog o PolsceRośnie też popularność jednego z najstarszych projektów Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej – Dobrego bloga o Polsce (w lipcu 2022 r. będzie obchodził dziesiątą rocznicę powstania). W styczniu nasz serwis odwiedziło 9600 unikalnych użytkowników (wg Google Analytics). W porównaniu do grudnia 2021 r. liczba użytkowników wzrosła o 201,2%.


Dobry blog o Polsce” to niekomercyjny portal informacyjny dla migrantów, na którym regularnie publikujemy aktualne informacje o Polsce: biznes, praca, turystyka, legalizacja pobytu, prawa migrantów i wiele innych.


Najpopularniejsze artykuły w ostatnim miesiącu: Małżeństwo w Polsce dla obcokrajowców, Jaki dochód trzeba mieć na kartę pobytu?, Wjazd do Polski dla nieletnich: jakie dokumenty muszę przedstawić?

Bardzo się cieszymy, że podobają się Państwu nasze publikacje. W ramach podziękowania będziemy jeszcze aktywniej pracować nad nowymi materiałami edukacyjnymi i informacyjnymi dla migrantów mieszkających w Polsce!


Subskrybuj nasze portale społecznościowe, aby nie przegapić najnowszych informacji o życiu w Polsce!


Główna strona internetowa

Facebook

Instagram


Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube