4 stycznia 2022

  • stycznia 04, 2022

Jesteś obcokrajowcem mówiącym po rosyjsku, białorusku lub ukraińsku? Chcesz skutecznie i szybko nauczyć się polskiego? Zapraszamy do Szkoły „Witaj Wrocław”. To niezwykła okazja dla cudzoziemców – nasza metoda polega na łączeniu lingwistycznej wspólności języków słowiańskich. Dzięki temu możesz znacznie szybszej i łatwiej opanować j. polski.

Kurs języka polskiego w szkole „Witaj Wrocław” składa się z zajęć gramatycznych, konwersacji językowych, dyskusyjnego klubu języka polskiego oraz programu kulturalnego (wycieczki, spotkania integracyjne, itd.). Uczestnicy będą opanowywać polską fonetykę i gramatykę, uczyć się poprawnej wymowy oraz zapoznają się z polską historią, kulturą i tradycjami, wezmą udział w interesujących spotkaniach z niezwykłymi mieszkańcami Dolnego Śląska oraz według zainteresowań - w działaniach wolontaryjnych na rzecz mieszkańców gminy Wrocław.

(RU) Русская версия 

Jakie kursy oferujemy:


Długoterminowe kursy języka polskiego 

Kursy trwają jeden semestr (6 miesięcy) lub dwa semestry (12 miesięcy). Zajęcia i spotkania edukacyjne oraz czynności wolontaryjne odbywają się według ustalonego grafiku od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.  Po zakończeniu kursu słuchacze wypełniają test i uzyskują certyfikat o poziomie znajomości języka polskiego. 


Cennik do 31 października 2022 r.: 

💥 to tylko 1600 zł za semestr (+ jednorazowa opłata wpisowa: 150 zł lub 300 zł) - 6 mies. nauczania;

💣 lub 2600 zł za rok (+ jednorazowa opłata wpisowa: 150 zł lub 300 zł) w przypadku kursu rocznego (dwa semestry - 12 mies.). 

Udział w kursie uprawnia uczestników do aplikowania o uzyskanie polskiej krajowej wizy kategorii D na cały okres nauki. Obcokrajowcy już przebywający w Polsce mogą aplikować o wydanie „karty pobytu czasowego” w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim na czas trwania kursu.

 👉 Trwa nabór! Aplikuj już teraz! 👈Krótkoterminowe kursy języka polskiego

Trwają 3 miesięcy. Stworzone dla osób dysponujących ograniczonym czasem (na przykład w trakcie wakacji lub urlopu). Zajęcia i spotkania edukacyjne odbywają się według ustalonego grafiku od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Cena kursu to tylko od 850 zł (+ jednorazowa opłata wpisowa 150 zł lub 300 zł). Udział w kursie uprawnia uczestników do aplikowania o uzyskanie wizy Schengen kategorii „C” na cały okres nauki. Po zakończeniu kursu słuchacze piszą test końcowy i uzyskują zaświadczenie o poziomie znajomości języka polskiego.  👉Obecnie brak zapisów. 


Biznesowe kursy języku polskiego

Tworzone dla firm i podmiotów publicznych. Według twoich potrzeb i budżetu możesz zlecić nam realizację kursu języka polskiego dla twoich pracowników. Dostosujemy grafik zajęć, poziom i tematykę lekcji do potrzeb i słownictwa niezbędnego w twojej branży. Napisz do nas na witaj@fpiwo.pl lub wypełnij formularz kontaktowy, a my zorganizujemy kurs pod twoje wymagania. 👉Zobacz naszą ofertę dla firm!


💗 Zobacz opinie o nas w Google 💗


Jak zostać słuchaczem szkoły „Witaj Wrocław”

Słuchaczem szkoły może zostać każda osoba powyżej 16 roku życia (bez górnej granicy wiekowej) na podstawie złożonych i pozytywnie rozpatrzonych dokumentów (wypełnionej ankiety słuchacza Szkoły). Udział w kursie jest płatny – obowiązuje pełna przedpłata. Udział dzieci do 16 roku życia jest możliwy na podstawie osobnego porozumienia z Sekretariatem Szkoły. Masz jakiekolwiek pytania? Napisz do nas na witaj@fpiwo.pl 


Gdzie znajduje się Szkoła Witaj Wrocław?

Sekretariat Szkoły Witaj Wrocław znajduje się na parterze budynku Travel House, pod adresem: 54-130, Travel House, Bulwar Ikara 10, Wrocław. Pod tym samym adresem, w salach szkoleniowych, odbywa się większość zajęć. 

Kontakty – wskazówki dojazdu

Większe przedsięwzięcia mogą odbywać się pod naszym adresem prawnym: 54-206, ul. Legnicka 65 we Wrocławiu, o czym zawsze z wyprzedzeniem informujemy słuchaczy.  
Kim jesteśmy?

Szkoła języka polskiego „Witaj Wrocław” jest prowadzona przez Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej, jedną z największych polskich organizacji pozarządowych działających w zakresie edukacji, turystyki i rozwoju przedsiębiorczości. Wspieramy osoby pochodzenia polskiego oraz posiadaczy Karty Polaka. Działamy również na rzecz integracji w polskim społeczeństwie migrantów z Białorusi, Ukrainy, oraz innych obywateli zza wschodniej granicy. Partnerem merytorycznym szkoły jest Fundacja Toruńska Inicjatywa Obywatelska.


Dowiedz się o nas więcej: 

Poznaj zespół szkoły Witaj Wrocław

Oferta kursów j. polskiego dla firm online

Podsumowanie roku 2021. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej


👉Aplikuj na kurs j.polskiego👈

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
Bulwar Ikara 10
54-130 Wrocław
E-mail kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Coliving Travel House


Travel House we Wroclawiu

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Free counters!

Odwiedż nasz kanał na YouTube