27 maja 2021

  • maja 27, 2021

W lipcu Dobry Blog o Polsce kończy 9 lat.💥 Nieustannie piszemy dla Was najświeższe informacje o Polsce, polskiej kulturze, tradycjach i ludziach. Czytają nas w kilku krajach, komentują i dziękują. Robimy to wszystko całkowicie bezpłatnie. Wszelkie dodatkowe współprace podejmujemy na zasadach niekomercyjnych.

Dziewięć lat to dużo czasu jak na bloga. Dlatego ogłaszamy czerwiec miesiącem Dobrego Bloga o Polsce i organizujemy konkurs! 💣

RU - wersja rosyjska 

Przez cały miesiąc od 1 do 30 czerwca 2021 r. każdy czytelnik, wolontariusz lub uczestnik programów Dobry start w Polsce oraz szkoły Witaj Wrocław może przesłać swój artykuł do naszej redakcji pod adres: kontakt@fpiwo.pl

Nie stawiamy ścisłych wymogów co do tematów, byleby dotyczył Polski 👍 Mogą to być np. wasze relacje z podróży, opisy niezwykłych miejsc, waszych doświadczeń życia w Polsce czy faktów z historii. Tekst powinien być autorski (czyli napisany przez Ciebie). Można dołączyć do niego zdjęcia lub filmy. Prosimy nie zawierać tematów politycznych ani religijnych, które mogłyby urazić czyjeś uczucia. Przyjmujemy publikacje w dogodnym dla Ciebie języku: polskim, ukraińskim, rosyjskim lub białoruskim.👅 Można dołączyć do niego zdjęcia lub filmy. 

W pierwszej połowie lipca podsumujemy wyniki i ogłosimy zwycięzców. Najlepsze prace zostaną opublikowane na blogu, a ich autorzy otrzymają pamiątkowe nagrody od Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej i fundacji Toruńskiej Inicjatywy Obywatelskiej.


A teraz do dzieła! 

Niech inni dowiedzą się od Ciebie czegoś nowego o Polsce! 💬

👉 kontakt@fpiwo.pl 


Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *