23 czerwca 2023

  • czerwca 23, 2023

Mieszkasz w Opolu? Chcesz nauczyć się języka polskiego, ale nie wiesz gdzie? Z radością informujemy o otwarciu naboru na darmowy, intensywny, jednomiesięczny kurs języka polskiego! Ten kurs jest wyłącznie dla migrantów mieszkających w Opolu.

Wersja RU 👈W ramach tego projektu utworzymy 3 grupy na różnych poziomach, także  dla początkujących. Zajęcia będą odbywać się w formie online. Pierwszym krokiem rekrutacji jest wypełnienie ankiety zgłoszeniowej. Nie czekaj! Kliknij poniżej i wypełnij ankietę już dziś!


👉 Ankieta zgłoszeniowa 👈


Organizatorem bezpłatnego miesięcznego kursu języka polskiego dla mieszkańców Opola jest Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej. Projekt jest współfinansowany z Urzędu Miasta Opole. Kto może aplikować?


W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć jedynie obcokrajowcy tymczasowo lub stale zamieszkujący w Opolu, mianowicie: obywatele Białorusi, Ukrainy i innych krajów.Uwaga: Warunkiem koniecznym jest zamieszkanie uczestniczki/uczestnika w mieście Opole.👉 Zapisuję się na kurs 👈Co obejmuje bezpłatny ONLINE kurs?


Zajęcia będą odbywać się w trybie online, 3 razy w tygodniu po 1 godzinie. Utworzymy 3 różnopoziomowe grupy języka polskiego (w tym grupa “od zera” dla uczniów, którzy jeszcze nigdy nie uczyli się polskiego). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w harmonogramie procesu edukacyjnego.Kiedy odbywają się zajęcia? 


👉 Zajęcia odbywają się od 1 do 30 września 2023 roku (zgłoszenia są przyjmowane do 11 sierpnia 2023).Program bezpłatnego kursu dla mieszkańców Opola obejmuje:


✅wykłady z gramatyki i ortografii;


opanowanie języka w rozmowie i czytaniu;


przełamywanie bariery językowej (polski klub dyskusyjny)*


test końcowy i otrzymanie certyfikatu*Prosimy zwrócić uwagę - na zajęciach polskiego klubu dyskusyjnego rozmowa jest tylko w języku polskim! Po zakończeniu kursu najlepsi absolwenci będą mogli kontynuować naukę na długoterminowych kursach polskiego języka w Szkole “Witaj Wrocław” na specjalnych, preferencyjnych warunkach.Jak aplikować?


Aby wziąć udział w kursie należy najpierw wypełnić 👉 Ankietę zgłoszeniową na kurs 👈. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi uczestnikami i ustalą szczegóły. Udział w kursie jest bezpłatny! Nie ma żadnych opłat wpisowych ani innych ukrytych opłat.👉 Przyjmowanie zgłoszeń jest do 11 sierpnia 2023 r.  


👉 Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 21 sierpnia 2023 roku.Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznacznie z przyjęciem na kurs. Ostateczną decyzję podejmują organizatorzy. W pierwszej kolejności zapraszamy na kurs matki z dziećmi oraz osoby poszkodowane w wyniku działań wojennych na Ukrainie.


Główna strona

Dobry blog o Polsce

Facebook

Instagram

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *