12 października 2021

  • października 12, 2021

6 października zakończył się bezpłatny intensywny kurs języka polskiego w ramach projektu “Intensywne kursy j.polskiego dla migrantów” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław - www.wroclaw.pl.

Wersję RU możesz zobaczyć tutaj


Bardzo szybko minął okres nauki języka polskiego. To był miesiąc doskonalenia nawyków mówienia, ćwiczenia zasad gramatyki, poznawania nowinek o polskiej kulturze. To wszystko w ramach bezpłatnego intensywnego kursu języka polskiego w szkole «Witaj Wrocław»!


We wrześniu otrzymaliśmy ponad 360 zgłoszeń na bezpłatny kurs intensywny! W końcu wybraliśmy 3 grupy, łącznie 47 studentów z Ukrainy, Białorusi i Rosji.


Pierwsze spotkanie uczestników kursu

 Zajęcia grupy intensywnego kursu w szkole "Witaj Wrocław"

Dla uczestników kursu opracowaliśmy specjalny program, aby pokazać język polski z każdej  strony. Uczniowie raz w tygodniu poznawali szczegóły gramatyki, także na kolejnych zajęciach opanowywali mówienie i czytanie po polsku. Jednym z ważnych elementów był nasz Polski Klub Dyskusyjny. Tutaj każdy mógł nie tylko ćwiczyć swoje umiejętności mówienia i brać udział w dyskusjach, ale także dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o życiu w Polsce i we Wrocławiu.


Wyróżnikiem intensywnego kursu w szkole Witaj Wrocław nie są krótkie terminy, a efektywność! W ciągu czterech tygodni studenci naszego kursu potrafili poprawić swoje umiejętności w języku polskim, a część z nich przeszła z poziomu zerowego do świetnego podstawowegoZakończenie intensywnego kursu języka polskiego w szkole "Witaj Wrocław"


Opinie z anonimowych ankiet ewaluacyjnych pokazały, że ponad 90% uczestników naszych kursów jest zadowolonych ze sposobu prowadzenia zajęć, przyjemnej atmosfery i profesjonalizmu naszych lektorów. Ponad 70% uczniów dobrze ocenia swoje postępy w nauce języka polskiego na naszym kursie. 
Anonimowe opinie o szkole "Witaj Wrocław"

Czy będzie inny podobny projekt? Kiedy jest następny bezpłatny kurs intensywny? Jak się zapisać? Aby się tego dowiedzieć obserwuj nas na:


 

Projekt “Intensywne kursy j.polskiego dla migrantów” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław - www.wroclaw.pl.


Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *