25 marca 2021

  • marca 25, 2021

Zbliża się Wielkanoc, najważniejsze święto w kościele katolickim i prawosławnym. Wielkie Święto, Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego lub też Pascha przypada na pierwszą niedzielę po wiosennej pełni księżyca. W tym roku obchodzimy je 4 kwietnia (w kościele prawosławnym 2 maja). Tego dnia został ukrzyżowany zbawiciel świata Jezus Chrystus. Po 3 dniach zmartwychwstał i wstąpił do nieba. Święto ma na celu upamiętnienie męki i śmierci Jezusa Chrystusa. 


Wielkanoc przypomina nam, że nigdy nie należy tracić nadziei, ponieważ bez względu na to, jak ciemna jest droga którą się poruszamy, na jej końcu zawsze znajduje się światło. Życzymy wam chwil radosnych, spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole. Ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.


Szczególnie życzenia składamy uczniom szkoły języka polskiego Witaj Wrocław oraz uczestnikom programu Dobry start w Polsce. Życzymy wam postępów w nauce języka polskiego oraz przyjaznej adaptacji w naszym polskim środowisku. Obiecujemy wspierać was na wszelkie sposoby, a także pomagać Wam poznawać prawdziwą polską historię i tradycje. 


Z poważaniem

Zespół fundacji Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej


Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *