14 grudnia 2020

  • grudnia 14, 2020


Dziesiątego grudnia w naszej szkole Witaj Wrocław skończył się intensywny kurs języka polskiego współfinansowany przez Gminę Wrocław. Przeprowadziliśmy badania ankietowe w kilku grupach, żeby dowiedzieć się, co sądzą o kursach nasi absolwenci. 

Na pierwszym wykresie widzimy ogólne wrażenie dotyczące kursów w szkole Witaj Wrocław. Prawie wszyscy ocenili je jako “dobre” lub “bardzo dobre”. Najbardziej wszystkim uczestnikom spodobała się Ewelina - lektorka zajęć konwersacyjnych z języka polskiego. Wysoko zostały też ocenione umiejętności lektorki Karoliny, która prowadziła zajęcia z gramatyki. Dla moderatora Polskiego Klubu Językowego, Leonida, to było pierwsze takie doświadczenie ale i on dobrze sobie poradził.Według uczestników, atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna. Respondenci zwrócili uwagę na pozytywne nastawienie lektorów oraz ich profesjonalne podejście do każdego studenta. Komunikacja to ważny aspekt w nauce języka i nasi lektorzy świetnie o tym wiedzą!   
Bardzo nas cieszy, że uczniowie wskazali też obszary, w których możemy się doskonalić. Kilka osób podsunęło nowe pomysły na urozmaicenie zajęć, np. poprzez oglądanie filmów i dyskusje o nich. Kilka osób wyraziło smutek z powodu małej ilości prac domowych i że musieli sami szukać dodatkowych form nauki poza lekcjami.

Podsumowując, nasi respondenci są zadowoleni z poziomu nauczania, atmosfery i zespołu wykładowców. Dla nas było bardzo miło czytać ich opinie i widzieć rezultat naszej pracy.           

Projekt “Witaj Wrocław! Intensywne kursy j. polskiego dla Białorusinów” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław - www.wroclaw.pl.

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *