12 maja 2019

  • maja 12, 2019
Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej zaprasza do udziału w nowym projekcie: „Travel House miejscem spotkań” - przed nami wycieczki, spotkania, wymiana doświadczeń a ponad to miła międzynarodowa atmosfera i przyjemne niespodzianki.

W ciągu trzech najbliższych miesięcy będziemy rozwijać społeczność pierwszego wrocławskiego colivingu Travel House. Do udziału serdecznie zapraszamy naszych gości, wolontariuszy, partnerów i innych osób, które znają i wspierają na co dzień działalność Instytutu. Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Travel House to jedyne takie miejsce w Polsce, które przyciąga ludzi z całego świata uwielbiających mieszkać i pracować w colivingach. Oferując im noclegi, zapewniamy gości, że zanurzą się w polską kulturę i poznają inne osoby, które w tym czasie mieszkają w colivingu, ponieważ ich ideą jest budowanie społeczności. Dlatego, aby taką społeczność budować także w naszym regionie i integrować przybyszy ze sobą, organizujemy spotkania networkingowo-integracyjne oraz wycieczki”, - twierdzi koordynator projektu Ewelina Wojciechowska z Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej. 


Zbudowanie silnej międzynarodowej społeczności wokół Travel House jest kluczową potrzebą w przypadku prowadzenia colivingów. Społeczność taka pozwala na szybszą i efektywniejszą adaptację cudzoziemca w obcym kraju, przełamanie bariery kulturowej i strachu przed poznawaniem obcych ludzi. Niweluje też negatywny aspekt podróżowania i pracy zdalnej w pojedynkę - czyli samotność, która jest częstym zjawiskiem wśród tzw. cyfrowych nomadów.


„Projekt jest niejako odpowiedzią na potrzeby gości, którzy pracując zdalnie i podróżując w pojedynkę, nie mają możliwości samemu poznać tubylców. Poprzez ten projekt chcemy promować Wrocław jako miasto spotkań”, - twierdzi Prezes Polskiego Instututu Współpracy Obywatelskiej Maksym Wołosewicz.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach będą dostępne na naszej stronie internetowej w językach polskim oraz rosyjskim, również na profilu Travel House i Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej na Facebooku.
   

Projekt pn. „Travel House miejscem spotkań”
jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *