27 listopada 2018

  • listopada 27, 2018
Z ogromną przyjemnością informujemy, że od grudnia 2018 roku przenosimy biuro Instytutu do nowego lokalu  o powierzchni ok. 150 m2 w znakomitej lokalizacji. 

Pod adresem Bulwar Ikara 10 we Wrocławiu będziemy mieli do dyspozycji salę biurową, szkoleniową oraz pokoje do zakwaterowania gości. Na 3 kondygnacjach 150-metrowego lokalu znajduje się też wspólna kuchnia, łazienka i dwie toalety, a także przestrzeń biurowa do pracy przy komputerze.

Ale to jeszcze nie wszystko! W lokalu będziemy prowadzić Travel House – opracowany na Wyspach Kanaryjskich i stworzony przez nas pierwszy coliving we Wrocławiu. W Travel House będziemy oferować usługi zakwaterowania dla podróżników z całego świata, a szczególnie zza wschodniej granicy. 

Dla naszych wschodnich sąsiadów mamy do zaoferowania także inne usługi takie jak np. wsparcie przy zakładaniu firmy w Polsce czy legalizacji pobytu naszych gości oraz ofertę tłumaczeń w języku polskim, rosyjskim lub ukraińskim. Będziemy organizować wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku oraz gościć wizyty studyjne wraz z zakwaterowaniem. Wszystko  to dla turystów odwiedzających Wrocław.

- Aby wszystkie nasze pomysły na działania mogły się ziścić, potrzebujemy dużego lokalu, w którym będzie można nie tylko komfortowo mieszkać, ale też i pracować, np. zdalnie z zagranicy. Dlatego Travel House to nie hostel ani hotel, lecz coliving – stwierdza Maksym Wołosewicz, założyciel i CEO Travel House.

Czym jest coliving? Jak dotrzeć do Travel House? O tym możesz już przeczytać na blogu Travel House. Cała strona jest jeszcze w trakcie aktualizowania. Lokal będzie gotowy do zamieszkania pod koniec grudnia dlatego szczegółowa oferta będzie na bieżąco uzupełniana. 

Polub nasz Fan Page Travel House żeby być na bieżąco ze wszystkimi newsami! https://www.facebook.com/travelhousewroclaw 

Data: 27-11-2018 r. 

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *