11 września 2018

  • września 11, 2018
W ubiegłą niedzielę, 9 września, Ewelina Wojciechowska i Maksym Wołosewicz, uczestnicy programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców mieli okazję uczestniczyć w międzynarodowym wydarzeniu zwanym International Lunch.

Event był zorganizowany dla społeczności skupionej wokół CoworkingC - firmy, w której pracuje Ewelina. Jego celem była integracja i zapoznanie się osób, które na co dzień pracują zdalnie, bardzo często w różnych zakątkach świata. 

-Odczuliśmy prawdziwie hiszpańską atmosferę i ich radość ze wspólnego świętowania. Na takich wydarzeniach można bardzo łatwo zapoznać się z nowymi osobami. Ciekawym dla nas doświadczeniem było też poznanie kilku rodaków mieszkających na stałe na Gran Canarii - wspomina Maksym Wołosewicz, prezes zarządu Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej.
International Lunch w Las-Palmas-de-Gran-Canaria
Tematem przewodnim były lokalne potrawy zatem uczestnicy mieli za zadanie przygotować i zabrać ze sobą lokalny trunek lub danie popularne w ich kraju pochodzenia. Przybyło ponad 20 osób z wielu krajów. Można było zatem spróbować żeberek po amerykańsku, sałatki japońskiej, angielskiej i francuskiej, polskiego kompotu i racuchów oraz tradycyjnych słodyczy, trunków i deserów produkowanych na Wyspach Kanaryjskich.

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *