4 sierpnia 2018

  • sierpnia 04, 2018
We Wrocławiu odbędzie się pierwsza w Polsce Konferencja biznesowa Startup Poland Camp: Biznes w Polsce dla obcokrajowców. W programie są wystąpienia doradców, biznesmenów, ekspertów finansowych. To wszystko po to, aby ułatwić cudzoziemcom rejestracje i prowadzenie biznesu w Polsce.    

Wiadomo, że jednym z wyzwań początkującego przedsiębiorcy z zagranicy jest znalezienie odpowiedniej instytucji finansowej, która fachowo i sprawnie go obsłuży. 

Dlatego do najważniejszych partnerów Konferencji „Startup Poland Camp: Biznes w Polsce dla obcokrajowców” dołącza jedna z największych polskich instytucji finansowych - Bank Credit Agricole

Przedstawiciel Banku Tomasz Tchorowski, Segment Manager, Departament Małych i Średnich Przedsiębiorstw Oraz Agrobiznesu, opowie o możliwościach uzyskania kredytów pod rozwój i prowadzenie biznesu.  

W trakcie swojej prelekcji pt. „Źródła finansowania biznesu w Polsce”, bankier wyjaśni, jak obywatel Ukrainy (oraz inny obcokrajowiec) może założyć biznes w Polsce i rozwijać własną firmę pod kątem bankowości bieżącej i finansowania. Tomasz Tchorowski opowie również o najpopularniejszych formach finansowania biznesu w Polsce

To nie wszystko. Uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać z doradcami Banku Credit Agricole na temat produktów bankowych, a nawet z nich skorzystać! Osoby te będą komunikować się w językach: polskim, ukraińskim albo rosyjskim. 
Startup Poland Camp: Biznes w Polsce dla obcokrajowców
Do skorzystania z oferty bankowej warto mieć przy sobie: dokument tożsamości oraz dokument legalności pobytu w Polsce. Dla osób pracujących: oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi, zarejestrowanego we właściwym powiatowym urzędzie pracy lub dokument potwierdzający zatrudnienie: umowa o pracę czy umowa cywilnoprawna albo zaświadczenie od pracodawcy. UWAGA: W przypadku trwania pracy powyżej 6 miesięcy klient musi dostarczyć zezwolenia na pracę lub  zezwolenia na pobyt czasowy i pracę albo pozwolenia na pobyt czasowy w celu wykonywania pracy w zawodzie wymagającym wysokich kwalifikacji.

Gdzie? Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29/31, Aula A

Kiedy? Wtorek, 7 sierpnia 2018, godz. 17:30


Wydarzenie pod patronatem Konsula Honorowego Ukrainy we Wrocławiu Grzegorza Dzika

Organizatorzy Konferencji: Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej i Fundacja Startup Poland

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube