8 kwietnia 2024

  • kwietnia 08, 2024
Szukasz sali szkoleniowej, biznesowej, przestrzeni na spotkania czy coworkingowej? Sprawdź, co zyskasz wynajmując sale przy ul. Legnickiej - w biznesowym centrum Wrocławia!


Atrakcyjna oferta dla profesjonalistów i przedsiębiorców szukających wygodnej przestrzeni do pracy. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej otwiera swoje drzwi dla tych, którzy poszukują wynajmu sal coworkingowych, oferując nie tylko przystępne ceny, ale także atrakcyjne udogodnienia.


Nasza oferta

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej oferuje dwie opcje: dużą salę, idealną dla spotkań zespołowych lub szkoleń, oraz mniejszą przestrzeń, idealną dla indywidualnych projektów lub spotkań biznesowych (3-9 osób).

Warto podkreślić naszą lokalizację, ponieważ znajdujemy się bezpośrednio naprzeciwko znanego centrum handlowego Magnolia Park. Tutaj jest doskonała komunikacja miejska oraz bardzo wygodne miejsce dla spotkań.

Duża sala

W cenie jest Internet, dostęp do kuchni (która ma mikrofalówkę i lodówkę oraz wszystkie niezbędne rzeczy) i toalety. Dla każdego klienta oferujemy również bezpłatny parking.

Mała sala i balkon 

Mała sala dodatkowo ma dostęp do balkonu z dużą ilością roślin i wygodnym miejscem dla odpoczynku.


Toaleta i Kuchnia
Dodatkowym miejscem spotkań może być nasza poczekalnia
Wrocław. Biuro na dzień lub na godzinny: aktualny cennik

Cennik od dnia 01-05-2024 r. Min. 2 h. wynajmu. 


Znajdujemy się przy ul.Legnicka 55/U4, piętro 3.


Można dojechać do naszego biura zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Najbliższy przystanek o nazwie "Małopanewska" znajduje się 2 minuty spacerem od naszego biura. Tramwaje: 3, 10, 12, 21, 22. Autobusy: 102, 122, 243, 253Kilka darmowych parkingów znajduje się niedaleko naszego biura. Szczegóły na załączonej mapie poniżej.Parking oznaczony numerem "1" jest całkowicie bezpłatny, nie jest wymagany bilet parkingowy. Parking oznaczony numerem "2" jest bezpłatny przez pierwsze dwie godziny, należy jednak wziąć bilet parkingowy z automatu sieci "Kaufland" i umieścić go za przednią szybą samochodu. W razie potrzeby można wziąć nowy bilet i bezpłatnie przedłużyć parking o kolejne dwie godziny.

Usługi dodatkowe: coworking we Wrocławiu 

Oferujemy również usługę ustnego tłumaczenia w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim. Cena wynosi 75 złotych za godzinę. W razie potrzeby dostępna jest drukarka, kawa/herbata, pomoc techniczna. O szczegóły i cennik prosimy pytać się u nas.

Dla stałych klientów lub dla długich rezerwacji są atrakcyjne rabaty.

Czekamy na Państwa zgłoszenia i zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:

Legnicka 55/U4, 54-203, Wrocław 

E-mail: witaj@fpiwo.pl 

👉  Tel./ WhatsApp:   +48692026615  👈


 


Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *