21 listopada 2022

  • listopada 21, 2022

Podróże są nieodłączną częścią życia każdego migranta. 

Podczas podróży każdy z nas uwiecznia najlepsze chwile na swoim telefonie, aby podzielić się nimi z bliskimi i przyjaciółmi. Ktoś po prostu zostawia je sobie na pamiątkę, aby później oglądając zdjęcia przeżywać te same emocje, co przy ich robieniu.


Dlatego zorganizowaliśmy i realizowaliśmy konkurs fotograficzny: Eko podróże po Dolnym Śląsku, dzięki któremu wiele osób mogło dowiedzieć się o ciekawych miejscach Dolnego Śląska. Konkurs był realizowany w ramach projektu “Zmieniamy sie na eko” dzięki wsparciu Narodowego Instytutu Wolności - fundacji rządowej, w ramach ich programu Nowe FIO.

Kto mógł wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie mógł wziąć każdy cudzoziemiec przebywający czasowo lub na stałe we Wrocławiu lub w województwie dolnośląskim, który ukończył 16 lat.

Co trzeba było zrobić?

Podzielić się swoimi zdjęciami z eko-podróży na Dolnym Śląsku lub  sąsiednich regionów Polski, Czech lub Niemiec. Opisać swoje wrażenia i opublikować na grupie “Хороший блог о Польше / Dobry blog o Polsce” lub wysłać do nas na maila biuro@fpiwo.pl. W tytule maila napisać “EKO путешествия по Нижней Силезии”. 

Aby zwiększyć szanse na wygraną, każdy uczestnik mógł zrobić nieograniczoną liczbę postów z różnych miejsc. Opis pracy fotograficznej mógł być w dogodnym dla każdego języku - rosyjskim, polskim, ukraińskim lub białoruskim.

Wziąć udział w konkursie można było od 1 do 31 października 2022 roku. 


Prace konkursowe musiały spełniać poniższe warunki:

✅ zdjęcia musiały być autorskie i z krótkim opisem;


✅niezawierające treści politycznych, promocyjnych ani obraźliwych.Poniżej publikujemy zwycięzców oraz ich prace konkursowe.


Muzeum Miniatur w KłodzkuStara część zamku KsiążWrocławSpecjalną nagrodę otrzymały dwie poniższe uczestniczki:


Zamek KsiążPanorama Racławicka
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w następnych wydarzeniach w ramach projektu “Zmieniamy się na eko”.

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube