26 września 2022

  • września 26, 2022

Codzienne rośnie liczba cudzoziemców, którzy wybierają Polskę na pobyt czasowy lub stały.  Jak komfortowo i bezpiecznie czują się imigranci w polskim społeczeństwie, którzy przybyli do nas z Ukrainy, Białorusi i innych wschodnich państw? 

Wersja RUS

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej kontynuuje prace badawcze na temat praw i problemów cudzoziemców w Polsce w ramach projektu “Wrocław przeciwko dyskryminacji migrantów”. 


Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym badaniu ekspertów, którzy codziennie pracują z obcokrajowcami w Polsce. Aby wziąć udział w badaniach, prosimy napisać do nas maila: biuro@fpiwo.pl, a my wtedy wyślemy specjalnego linka do ankiety badawczej. Nie publikujemy go tutaj, ponieważ zapraszamy tylko wybrane osoby, które na co dzień pracują z migrantami ze Wschodu i mają rozległą wiedzę na temat ich codziennego życia w Polsce.

Wyniki ankiet pomogą nam zidentyfikować możliwe problemy migrantów i uchodźców w Polsce. Następnie zostaną one opublikowane w formie raportu i przekazane władzom administracyjnym Polski w celu ich wykorzystania. Pomoże to z pewnością różnym instytucjom zaktualizować niektóre statystyki, a co najważniejsze, pokazać rzeczywisty obraz sytuacji migrantów w Polsce. Dzięki badaniom my, jako fundacja będziemy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby tych osób i projektować w przyszłości bardziej efektywne działania. W końcu pomoc migrantom ze Wschodu to nasza główna misja, dla której działamy z sukcesem już od kilku lat.

Poznaj nasz zespół, który się zajmuje tymi badaniami

 

Szczegóły badań

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *