25 kwietnia 2022

  • kwietnia 25, 2022

Ogłaszamy kolejny konkurs! Tym razem konkurs fotograficzny związany z działaniami na rzecz ekologii! Dla najlepszych autorów przygotowaliśmy oryginalne ekologiczne nagrody.Kto może wziąć udział w konkursie fotograficznym?

Udział w konkursie może wziąć każdy cudzoziemiec przebywający czasowo lub na stałe we Wrocławiu lub województwie dolnośląskim, który ukończył 18 lat. 


Co można zgłosić do konkursu?

Czekamy na prace konkursowe takie jak zdjęcie lub kolaż zdjęć, które pokazują twoje działania na rzecz ekologii. Zdjęcia powinny zawierać krótki opis tego co się na nich znajduje, np. jeśli jeździsz do pracy rowerem pokaż nam siebie na rowerze! Jeśli robisz zakupy w woreczkach wielorazowych (które otrzymałeś od nas na ekowarsztatach ;) pokaż nam swoje zdjęcie podczas zakupów! A może uprawiasz zioła w słoikach zamiast doniczkach? Pokaż nam je!

Opis zdjęcia/kolażu zdjęć może być opisany w jednym z języków - polski, ukraiński, białoruski lub rosyjski.

Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy i opublikujemy na naszym blogu!


Jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do konkursu, wypełnij krótką 👉 ankietę zgłoszeniową 👈 oraz wyślij swoją pracę konkursową na adres e-mail: biuro@fpiwo.pl (w tytule : Imię i Nazwisko, Konkurs “Jestem ECO”).

Udział w konkursie “Jestem ECO” to świetna okazja zachęcić innych osób do świadomego podejścia do Naszej planety.

Szczegółowe informacji na temat warunków konkursu znajdziesz w regulaminie konkursu.

Zgłoszenia uczestników są przyjmowane od 25 kwietnia 2022 r. do 31 maja 2022 r.

Więcej informacji w języku rosyjskim znajdziesz tutaj.


Konkurs jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu przekazanemu przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu “Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030” w ramach projektu “Zmieniamy się na Eko”.

“Według statystyk w ubiegłym roku w Polsce przebywało ponad milion obywateli Ukrainy i Białorusi. Dzisiaj, z powodu wojny na Ukrainie, do Polski przyjechało jeszcze ok. 2,8 miliona obcokrajowców. Dzięki temu konkursowi chcemy popularyzować wiedzę o ekologii wśród wschodnich przybyszy. Z powodu słabej znajomości języka polskiego, wielu z nich nie bierze udziału w działaniach proekologicznych. Dlatego nasze działania są prowadzone w ich językach, głównie rosyjskim" - opowiada dr Ewelina Wojciechowska z Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej.


Jakieś pytania? Napisz do nas na biuro@fpiwo.pl

Więcej aktualnej informacji znajdziesz na naszych stronach:

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube