25 maja 2018

  • maja 25, 2018
Ewelina Wojciechowska – w fundacji jako PR Manager zajmuje się promocją, budowaniem wizerunku i nawiązywaniem partnerstw w Polsce i za granicą.

Zawodowo od lat związana z trzecim sektorem i polityką lokalną jako prezeska zarządu Fundacji Toruńska Inicjatywa Obywatelska, trenerka, ekspertka ds. partycypacji, koordynatorka projektów międzysektorowych i kampanii obywatelskich, a także mówczyni na różnego rodzaju wydarzeniach społecznych czy konferencjach. 

Ewelina Wojciechowska
Swoje doświadczenie zawodowe często przekazuje w formie wystąpień publicznych. Prowadzi zajęcia na uczelni wyższej jak również warsztaty i szkolenia dla firm, instytucji publicznych czy organizacji pozarządowych. Występuje w roli mówcy lub moderatora debat publicznych.

Najbardziej jest dumna z projektów, w których miała swój znaczący udział organizacyjny jak i PRowy. Były to: Lokalna Edukacja Globalna, Welconomy Forum in Torun, Economic Forum of Young Leaders, Międzyszkolny Turniej Debat Oksfordzkich, Debaty o przywództwie Polaków, Mission: Torun, NGO Business Meeting, kampania „Nie dla logo UMK”, kampania KUP INDEKS Akademii Przyszłości oraz „Toruń miastem bezrobotnych studentów”.
Economic Forum of Young Leaders. Ewelina Wojciechowska. 
Obecnie kończy studia doktoranckie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu przygotowując rozprawę na temat organizacji strażniczych w Polsce. Absolwentka politologii na UMK, Kuźni Kampanierów oraz kilku programów Szkoły Liderów.

Każdą wolną chwilę przeznacza na podróże i naukę języków obcych. Jej pasją są wystąpienia publiczne, szczególnie debaty w stylu oksfordzkim. Jej blog na ten temat: www.debatyoksfordzkie.wordpress.com

Komunikuje się w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
54-203, ul. Legnicka 55/U4, Wrocław.
E-mail: kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000
Kim jesteśmy? Więcej o nas

Szkoła Witaj Wrocław


Szkoła Witaj Wrocław

Dobry Blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Aktualna rekrutacja

Statystyki strony

Odwiedż nasz kanał na YouTube

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:

E-mail *

Wiadomość *