wtorek, 11 września 2018

W ubiegłą niedzielę, 9 września, Ewelina Wojciechowska i Maksym Wołosewicz, uczestnicy programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców mieli okazję uczestniczyć w międzynarodowym wydarzeniu zwanym International Lunch.

Event był zorganizowany dla społeczności skupionej wokół CoworkingC - firmy, w której pracuje Ewelina. Jego celem była integracja i zapoznanie się osób, które na co dzień pracują zdalnie, bardzo często w różnych zakątkach świata. 

-Odczuliśmy prawdziwie hiszpańską atmosferę i ich radość ze wspólnego świętowania. Na takich wydarzeniach można bardzo łatwo zapoznać się z nowymi osobami. Ciekawym dla nas doświadczeniem było też poznanie kilku rodaków mieszkających na stałe na Gran Canarii - wspomina Maksym Wołosewicz, prezes zarządu Polskiego Instytutu Współpracy Obywatelskiej.
International Lunch w Las-Palmas-de-Gran-Canaria
Tematem przewodnim były lokalne potrawy zatem uczestnicy mieli za zadanie przygotować i zabrać ze sobą lokalny trunek lub danie popularne w ich kraju pochodzenia. Przybyło ponad 20 osób z wielu krajów. Można było zatem spróbować żeberek po amerykańsku, sałatki japońskiej, angielskiej i francuskiej, polskiego kompotu i racuchów oraz tradycyjnych słodyczy, trunków i deserów produkowanych na Wyspach Kanaryjskich.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Kontakt

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej. Adres biura i korespondencyjny: Bulwar Ikara 10, 54-130, Wrocław. e-mail: kontakt@fpiwo.pl Numer KRS 0000716903 NIP 8943124688 REGON 36942572000000

Zobacz pierwszy coliving we Wrocławiu


Travel House we Wroclawiu

Zobacz nasz dobry blog o Polsce!


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Wyświetlenie strony

free counters

Odwiedż nasz kanał na YouTube