piątek, 25 maja 2018

Ewelina Wojciechowska – w fundacji jako PR Manager zajmuje się promocją, budowaniem wizerunku i nawiązywaniem partnerstw w Polsce i za granicą.

Zawodowo od lat związana z trzecim sektorem i polityką lokalną jako prezeska zarządu Fundacji Toruńska Inicjatywa Obywatelska, trenerka, ekspertka ds. partycypacji, koordynatorka projektów międzysektorowych i kampanii obywatelskich, a także mówczyni na różnego rodzaju wydarzeniach społecznych czy konferencjach. 

Ewelina Wojciechowska
Swoje doświadczenie zawodowe często przekazuje w formie wystąpień publicznych. Prowadzi zajęcia na uczelni wyższej jak również warsztaty i szkolenia dla firm, instytucji publicznych czy organizacji pozarządowych. Występuje w roli mówcy lub moderatora debat publicznych.

Najbardziej jest dumna z projektów, w których miała swój znaczący udział organizacyjny jak i PRowy. Były to: Lokalna Edukacja Globalna, Welconomy Forum in Torun, Economic Forum of Young Leaders, Międzyszkolny Turniej Debat Oksfordzkich, Debaty o przywództwie Polaków, Mission: Torun, NGO Business Meeting, kampania „Nie dla logo UMK”, kampania KUP INDEKS Akademii Przyszłości oraz „Toruń miastem bezrobotnych studentów”.
Economic Forum of Young Leaders. Ewelina Wojciechowska. 
Obecnie kończy studia doktoranckie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu przygotowując rozprawę na temat organizacji strażniczych w Polsce. Absolwentka politologii na UMK, Kuźni Kampanierów oraz kilku programów Szkoły Liderów.

Każdą wolną chwilę przeznacza na podróże i naukę języków obcych. Jej pasją są wystąpienia publiczne, szczególnie debaty w stylu oksfordzkim. Jej blog na ten temat: www.debatyoksfordzkie.wordpress.com

Komunikuje się w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

1 komentarz:

Kontakt

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej. Adres biura i korespondencyjny: Bulwar Ikara 10, 54-130, Wrocław. e-mail: kontakt@fpiwo.pl Numer KRS 0000716903 NIP 8943124688 REGON 36942572000000

Nasz coliving we Wrocławiu


Travel House we Wroclawiu

Zobacz nasz dobry blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

free counters

Odwiedż nasz kanał na YouTube