24 maja 2018

  • maja 24, 2018

Chciałbyś przeżyć niezapomniane chwile? Poznać podróżników, którzy pokażą Ci ekscytujące miejsca na Dolnym Śląsku o jakich nie pisze się w przewodnikach? Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej oferuje organizację spersonalizowanych wycieczek turystycznych po Wrocławiu i całym Dolnym Śląsku. 

Uwaga! Istnieje wysokie ryzyko, że po naszej wycieczce już na zawsze pokochasz Wrocław i będziesz chciał się tu osiedlić.

Uważamy, że tylko podróżnik, który zna się na danym miejscu, jest w stanie zorganizować ciekawą wyprawę, z której każdy wróci zmęczony, ale zadowolony. Dlatego nasi przewodnicy to przede wszystkim pasjonaci Dolnego Śląska, którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą, a przy tym są w stanie zapewnić swoim słuchaczom luźną i przyjacielską atmosferę. Po naszych wycieczkach Dolny Śląsk na zawsze pozostanie w Twojej pamięci!

Co oferujemy?

usługi przewodnickie po Wrocławiu i okolicach oraz całym Dolnym Śląsku

Dla kogo?

dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych

Co wchodzi w zakres usług?

- Specjalne trasy zwiedzania odpowiednio dobrane do zainteresowań grup bądź indywidualnych podróżników.  (Najpopularniejsze trasy do zwiedzania to: Zabytkowy Wrocław; Nocne miasto; Odra i mosty; Śladami I i II Wojny Światowej; imprezowy Wrocław; Zamkowe okolice Wrocławia – Zamek w Leśnicy, Aleksandrów Pałac, Zamek Topacz; Góry i Zamki Dolnego Śląska). 

- Wyjazdy do ciekawych miejscowości, zamków oraz zwiedzanie cudów natury regionu Dolnego Śląska. 

- Wsparcie w zakwaterowaniu na krótszy bądź dłuższy okres pobytu

- Wsparcie w załatwianiu kwestii wizowych i formalnych dla obcokrajowców 

- Szeroka i indywidualna oferta w języku polskim, rosyjskim oraz ukraińskim 

- Inne wsparcie logistyczne, formalne oraz transportowe na życzenie naszych klientów 

Dlaczego nasza oferta jest najlepsza?

Niska cena - wycieczki organizujemy nieodpłatnie (w ramach projektów) lub odpłatnie w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego, czyli na podstawie takiej opłaty od uczestników, która pozwala nam pokryć koszty organizacji. Dla Ciebie oznacza to najlepszą, atrakcyjną cenę.  

Maksymalne dopasowanie do potrzeb klienta – na pewno potraktujemy Cię indywidualnie i z należytą uprzejmością. Kierujemy się zasadą – „Każdego traktować jak dobrego kolegę i robić wszystko, żeby był zadowolony z wizyty na Dolnym Śląsku”. Wspólnie ustalimy odpowiedni grafik, godziny i plan zwiedzania w taki sposób, żeby było naprawdę ciekawie, bez zbędnego tracenia czasu. 

Doświadczona kadra - w gronie naszych pracowników i współpracowników znajdują się osoby z wieloletnim doświadczeniem pracy w Polsce i państwach UE oraz krajach Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi i in.). 

Rozmawiamy z tobą w jednym języku – całą ofertę realizujemy w jednym z preferowanych przez ciebie języków: polskim, rosyjskim lub ukraińskim. Zatem nie odczujesz żadnych problemów komunikacyjnych. Będziesz mógł w całości zrelaksować się i otrzymać 100% satysfakcji z wycieczki. 

Dlaczego warto przyjechać do Wrocławia oraz Dolnego Śląska?

Południowo-Zachodnia Polska to kraj zamków, pałaców, niesamowitych pamiątek architektury czasów średniowiecza oraz XIX-XX stulecia. Stolica Dolnego Śląska - Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w całej Polsce – przyjedź i odczuj wspaniałą atmosferę miasta położonego nad Odrą, które nigdy nie zasypia. Wrocław (to rzeczywiście) miasto spotkań!

Uwaga! Aktualną informację o naszych wycieczkach znajdziesz na stronie internetowej www.fpiwo.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/FPIWO/ 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie na nie odpowiemy!

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
Bulwar Ikara 10
54-130 Wrocław
E-mail kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000

Nasz coliving we Wrocławiu


Travel House we Wroclawiu

Zobacz nasz dobry blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

free counters

Odwiedż nasz kanał na YouTube