25 kwietnia 2018

  • kwietnia 25, 2018
Potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję? A może idziesz do urzędu, policji albo innej instytucji państwowej? Chcesz przetłumaczyć dokument od pracodawcy lub z urzędu? W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia pisemne i ustne odpowiednie do Państwa potrzeb. Pracujemy w trzech językach: polskim, rosyjskim oraz ukraińskim. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chcemy Ci pomóc! 

Obecnie ponad 10% mieszkańców Wrocławia to obywatele Ukrainy, Republiki Białoruś oraz innych krajów. Jeżeli jesteś pracodawcą i zatrudniasz albo planujesz zatrudnić osoby ze Wschodu – ta oferta również jest dla ciebie. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej oferuje solidne i tanie tłumaczenia pisemne oraz ustne w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim – pomożemy ci znaleźć wspólny język z osobami mówiącymi po ukraińsku i rosyjsku. 

Uwaga! Nie oferujemy tłumaczeń przysięgłych! 

Tłumaczenia pisemne zwykłe w języku polskim, rosyjskim oraz ukraińskim

Chcesz przetłumaczyć dokument od pracodawcy albo z urzędu? A może potrzebujesz sporządzić umowę najmu lokalu albo kupna samochodu? Ta usługa jest dostępna dla Ciebie! 

Tłumaczenia pisemne zwykłe – to najczęściej realizowana przez nas usługa, która polega na interpretacji tekstu napisanego w języku źródłowym i stworzeniu dokładnego odpowiednika przekazującego to samo znaczenie w języku lub językach docelowych. 

Tłumaczenia pisemne realizowane są w wielu dziedzinach. Często są to tłumaczenia specjalistyczne (wypełnienie wniosków o Kartę Pobytu Czasowego; Kartę Pobytu Stałego; umowy najmu oraz kupna lokali mieszkaniowych; dokumenty niezbędne do prowadzenia biznesu; napisanie oraz redagowanie CV). Cena już od 25 PLN za stronę. 

Oferujemy również korektę tekstów. Jest to naniesienie niezbędnych poprawek w tekście dostarczonym przez naszych klientów. Jeżeli przygotowujesz kompanię reklamową, materiały promocyjne, oferty pracy, oraz inne graficzne albo tekstowe dokumenty w obcych językach – zwróć się do nas. Pomożemy usunąć błędy i literówki tak, aby twój tekst był idealnie dopasowany do grupy docelowej. Świetna okazja - cena już od 18 PLN za stronę. 

Tłumaczenia ustne w językach: polskim, rosyjskim oraz ukraińskim

Tłumaczenie ustne towarzyszące – bardzo ważny rodzaj tłumaczenia, w którym tłumacz towarzyszy osobie, bądź grupie osób podczas wizyt w urzędach oraz innych instytucjach państwowych lub prywatnych, na spotkaniach lub w trakcie różnego rodzaju rozmów. Cena od 45 PLN za godzinę. 

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej oferuje również tłumaczenia konsekutywne, szeptane oraz symultaniczne - są to typy tłumaczeń niezbędne na konferencjach bądź szkoleniach. Nasze tłumaczenie idealnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych w kilkuosobowym lub większym gronie. Cena od 75 PLN za godzinę. 

Nasza oferta jest indywidualnie dobierana do każdego klienta! Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę specjalną! 

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej

Dane rejestrowe

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej
Adres korespondencyjny:
Bulwar Ikara 10
54-130 Wrocław
E-mail kontakt@fpiwo.pl
Tel: +48 692 026 615
KRS 0000716903
NIP 8943124688
REGON 36942572000000

Nasz coliving we Wrocławiu


Travel House we Wroclawiu

Zobacz nasz dobry blog o Polsce


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Statystyki strony

free counters

Odwiedż nasz kanał na YouTube