czwartek, 28 lutego 2019

Jesteś obcokrajowcem i chcesz kupić nieruchomość w Polsce? Przyjdź do nas, a dowiesz się jak uzyskać kredyt, jak znaleźć najlepsze mieszkanie lub działkę i jakie formalności prawne musisz spełnić, aby zostać właścicielem wymarzonej nieruchomości w Polsce. 

Nieruchomości dla obcokrajowców w Polsce: kupno, kredyt, wynajem”, - właśnie pod takim tytułem 30 maja 2019 roku we Wrocławiu odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja dla obcokrajowców. Uczestnicy wydarzenia uzyskają dokładne informacje na temat kredytów pod kupno mieszkań lub ziemi, zasad prawnych i podatkowych oraz praktycznych wskazówek gdzie i jak szukać nieruchomości w celu zakupu bądź wynajmu. 

Udział w wydarzeniu weźmie ok. 250 osób z Ukrainy i Republiki Białoruś zainteresowanych nabyciem własnej nieruchomości we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku. 

Praktyczną wiedzę uczestnikom przekażą przedstawiciele instytucji finansowych, deweloperzy, prawnicy oraz eksperci i pośrednicy z branży nieruchomości. Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy, bo ilość miejsc jest ograniczona. Poprzednia edycja konferencji odbyła się z udziałem ponad 300 osób i była poświęcona zakładaniu biznesu przez obcokrajowców w Polsce.

Poprzednia edycja konferencji - 2018 r. 
„Z myślą o 100 tysiącach obcokrajowców mieszkających w aglomeracji wrocławskiej organizujemy pierwszą w Polsce konferencję na temat nieruchomości. Uczestnicy-cudzoziemcy będą mogli zapoznać się z zasadami prawnymi nabycia ziemi i nieruchomości, dodatkowymi źródłami finansowania oraz zasadami podatkowymi kupna bądź sprzedaży majątku”- podkreśla jeden z organizatorów wydarzenia, Prezes Polskiego Instytut Współpracy Obywatelskiej Maksym Wołosewicz

Na konferencji uzyskasz praktyczną wiedzę na temat nieruchomości w Polsce:

Dowiesz się jak wziąć kredyt pod hipotekę nie będąc obywatelem UE.
Zapoznasz się z aspektami prawnymi i podatkowymi nabycia mieszkań, ziemi i domów w Polsce przez obcokrajowców.
Dostaniesz praktyczne wskazówki gdzie i jak szukać nieruchomości pod kupno, wynajem bądź sprzedaż.
Poznasz polskich specjalistów z branży: prawników, ekspertów oraz pośredników nieruchomości.
Zapoznasz się ze specyfiką wynajmu nieruchomości: umowa najmu, zameldowanie, podatek na nieruchomość, prawa i obowiązki najemcy i wynajmującego. 
W czasie networkingu wymienisz się konkretnymi doświadczeniami z innymi obcokrajowcami poszukującymi wymarzony dom w Polsce. Przeanalizujesz praktyczne korzyści oraz ryzyka.  

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Data: Czwartek, 30 maja 2019 r. Początek o godzinie 17:00.

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Fabryczna 29/31 Wrocław.

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Kontakt

Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej. Adres biura i korespondencyjny: Bulwar Ikara 10, 54-130, Wrocław. e-mail: kontakt@fpiwo.pl Numer KRS 0000716903 NIP 8943124688 REGON 36942572000000

Zobacz pierwszy coliving we Wrocławiu


Travel House we Wroclawiu

Zobacz nasz dobry blog o Polsce!


Хороший Блог о Польше

Popularne wpisy

Instytut na Facebooku

Wyświetlenie strony

free counters

Odwiedż nasz kanał na YouTube